מים קרים, סודה ומשקורים

3M™ Water Filtration Products High Flow Series

מוצרי הסינון מים מסדרת High Flow 3M™‎ יתנו מענה לצורכי הסינון של מפעל שלם של שירותי מזון או לתת מענה ליישומים ספציפיים. מערכת High Flow עם טכנולוגיית Integrated Membrane Pre-Activated Carbon Technology ("IMPACT") מספקת מים באיכות של מי נהרות, בקצב זרימה של עד 18.9 ליטר לדקה ונותנת תפוקה שוות ערך של שלוש ו/או ארבע מסנני פחמן שבהם השתמשנו בעבר. המסנן אף נותן פתרון לסינון מקדים של חול וחלודה, כלור ומינרלים נוספים. בין אם אפליקציית שירותי המזון שלך היא משקאות קרים, מכונות קרח, קפה, תה, אספרסו או כל שילוב אחר, מערכת אחת של
3M Water Filtration Products High Flow Series
ו/או חיבור של כמה מערכות להגדלת הספיקות עד ל-1000 קוב כולל פתרון משולב למים חמים וקרים, הינה מערכת שתדאג להפחתת ציסטות וחיידקים, ביופילם, הוצאת חול, כלור, הפחתת טעם וריח וטיפול באבנית.
הפחתת משקעים וחלקיקים קשים השוחקים את חלקי מכונות המזון ומאריכים את אורך החיים של משאבות, שסתומים, טבעות ואטמים.
CLS SERVICESS המפיצה בישראל את חברת 3MTM שהינה מהחברות המובילות בתחום סינון המים ומוצריה ידועים ומוכרים בתחום של מי שתייה, בריאות ותעשיית המזון, המפעילה מתקני ייצור ומשרדי מכירות ברחבי העולם תעזור ללקוח בעזרת הידע המקצועי הייחודי בתחום המים המטופלים לעולם המסעדנות, הקייטרינג והמטבח התעשייתי ובעזרת המעבדה המקצועית שלה להפחית את עלויות התפעול בצורה משמעותית.
3MTM שפיתחה טכנולוגיית פחמן פעיל ("IMPACT") בתפוקה גבוה, 3M™ High Flow Water Filtration Products של מוצרי מזון מסחריים המציעה פתרונות פשוטים, יעילים ייחודיים וקלים להתקנה העונים על נפח, צלילות המים ציפיות תחזוקה של בעלי מסעדות, רשתות, מפעילי מזון מהיר וחנויות נוחות, סופרמרקטים, קפיטריות ומוסדות, עבור משקאות
קרים, חמים ומשקאות מיוחדים, קרח, או כל שילוב של יישומים. מוצרי 3m לסינון מים נותנים פתרון כולל להפחתת ציסטות וחיידקים ומסננים שנבנו במיוחד עבור מים עכורים יותר. מוצרי סינון המים של 3M יכולים לעזור לך להוריד את עלויות ההון והתפעול של שירותי המזון שלך.

הרכב הפילטר
1. בית סנן עשוי מפוליפרופילן.
2. ממברנה העשויה מקרום עם קפלים להגנה מפני ציסטות וחיידקים ויכולות מעולות לטיפול במשקעים של חול וחלודה עם ירידת מינימלית בלחץ המים.
הסינון הינו של 0.2 ו/או 0.5 מיקרון.
3. טכנולוגיית בלוק פחמן בעלת כושר ספיחה פי 4 של טעם והריח של הכלור והמינרלים שבמים בהשוואה למתחרה. כולל גם חומר מעכב חיידקים לשיפור ההיגיינה.
4. ממברנת קפלים משופרת בעלת כושר ספיחה פי 6 משטח הפנים של המתחרה (ראה תרשים שטח הפנים בהסבר לטכנולוגיה). הסינון הינו של 0.2 ו/או 0.5 מיקרון
5. סינון מקדים של 5 מיקרון של חול וחלודה.

ריכוך מים

מערכת High Flow למשקאות קרים, סודה ומתקני שתיה

משקאות קרים הם לרוב החלק הרווחי ביותר של חנויות נוחות, מסעדות פיצוציות וחנויות שירות מהיר.
מסנני High Flow הינם מסננים בספיקות גבוהות של 200 קוב למסנן בודד, המספיק להכנת 432,00 כוסות של משקאות קרים וסודה באיכות של מי נהרות בזכות הטכנולוגיה הייחודית של Integrated Membrane Pre-Activated Carbon ("IMPACT").
*** הערות – בלחיצה על הלינק נקבל מעבר לטכנולוגיות.
מסנן אחד של High Flow מחליף שלוש או ארבע מסננים מסוג פחמן פעיל ומוזיל את עלויות ההון והתפעול.
עבור משקאות קרים וסודה, סינון בזרימה גבוהה מספק:
• הוצאת כלור, משקעים, טעם וריח מהמים לקבלת משקאות קרים וסודה באיכות של מי נהרות , ובחיסכון בסירופים בהכנת משקאות לשביעות רצונם של הלקוחות.
• הוצאת משקעים וחלקיקים קשים מהמים העוזרים להאריך את אורך החיים של משאבות, שסתומים, טבעות ואטמים מפני שחיקה.
• מסננים המשלבים ממברנה עם בלוק פחמן ("IMPACT") מביאות להפחתה של מיקרואורגניזמים, כולל ציסטות Cryptosporidium ו- Giardia (לפי תקן NSF 53)
וחיידקים הנישאים במים כגון E. coli. של למעלה מ-99.99%.

פתרונות סינון מים

דוגמא למערכת של מספר פילטרים מסוג 3m HIGH FLOW SERIES שמתאימים הן לטיפול במשקאות קרים והם במשקאות חמים

איזה פילטר יתאים לעסק שלך?