אנטיסקלנט

מה זה אנטיסקלנט?

אנטיסקלנט – הקמת עסק כמו בית מלון, דיור מוגן, מסעדה או בית קפה זו עניין מורכב. חלק משמעותי בניהול הוא לדאוג לשמירה על איכות המוצר שלכם, שכן בריאות הלקוחות שלכם מעורבת בעניין. זו הסיבה שבגללה, אם גם אתם מנהלים עסקים מהסוג הזה, אתם חייבים לבדוק גם את איכות המים שלכם.

אי אפשר לנהל חברת קייטרינג, חנות נוחות או רשת מזון כלשהי מבלי לבדוק את איכות המים. יש תקנים מאוד ברורים בנושא הזה ובהחלט יש צורך לבצע בדיקות תקופתיות למים. מצד שני, כולנו שומעים בישראל מידי פעם על "מים קשים" ויודעים שיש צורך לסנן את המים בעזרת מערכות שונות.

לכן, עוד לפני שנדבר על אנטיסקלנט לצורך ביצוע אוסמוזה, חשוב שתבינו: אתם האחראים לנושא. אם אתם מנהלים את העסק, האחריות לכל מה שקורה בו היא שלכם. כשמדברים על דרך טובה לשפר את איכות המים מדברים בעיקר על מערכות של אוסמוזה הפוכה שכוללות גם את האנטיסקלנט.

לכן, אם גם אתם רוצים לעמוד בכל הסטנדרטים הכי גבוהים שיש ולדאוג לכך שהלקוחות שלכם יקבלו את הטוב ביותר, אל תחשבו פעמיים. השקיעו בכך ותראו שבצורה כזאת תוכלו לשמור על המותג שלכם ועל המוצר שבסופו של דבר אתם נותנים ללקוחות שלכם.

מניעת שיקוע אבנית בעזרת אנטיסקלנט

אם ננסה להבין מה זה בדיוק אנטיסקלנט, אנחנו נראה שלמעשה מדובר על חומרים פולימרים שונים. המטרה שלהם היא לגרום לפיזור ולמנוע את אותה שקיעה של אבנית שכולנו מכירים אפילו מהקומקום החשמלי שלנו. בנוסף, חשוב להבין ששימוש מושכל בחומרי האנטיסקלנט למעשה יעריך את חיי הציוד שלכם בעסק.

במילים אחרות, מים קשים שיש בהם מינרלים שפוגעים בבריאות עלולים גם להוביל לעלויות גבוהות יותר בתפעול העסק. זה פשוט מאוד: האבנית שוקעת, מכרסמת בכל חלקה טובה ובסופו של דבר אתם צריכים לקנות ציוד חדש לעסק. לעומת זאת, אם תדאגו מראש, למשל בעזרת אנטיסקלנט לפזר את האבנית הזאת, העלויות של תפעול העסק תהיינה נמוכות יותר.

לכן, למרות שרכישת מערכת אוסמוזה או פתרונות אחרים לסינון ושיפור המים זו הוצאה כלכלית, בסופו של דבר זו השקעה. תוכלו ליהנות מכמה יתרונות אם תשקיעו בעניין הזה: בריאות הלקוחות שלכם, שמירה על המותג שבניתם והקטנת הוצאות תפעול העסק.

היכולת שלנו לשלוט למעשה באיכות של המים ובכמות המינרלים שיש בהם, היא מהותית. חומרים מסוימים גורמים לא רק לאבנית, אלא גם לקורוזיה, ובסופו של דבר זה גורם לכך שנצטרך להשקיע שוב ושוב ברכישת ציוד חדש. לכן כדאי לדעת שיש פתרונות אחרים שיוכלו לסיע בעניין הזה, ורצוי לשלב אותם בעסק כבר עכשיו.

איך לשלב את חומרי האנטיסקלנט בעסק?

כאמור, חומרי אנטיסקלנט הינם מהותיים בפיזור האבנית. הם קשורים לעבודתן של מערכות אוסמוזה הפוכה ולכן ברור שכל אחד ירצה לעשות בהם שימוש בעסק. עם זאת, חשוב גם להבין שמדובר על תחום שדורש ידע ומקצועיות ברמה מאוד גבוהה. זה לא משנה מה המצב הנוכחי של המים שלכם בעסק כיום.

מה שבטוח זה שכדי להצליח לעמוד בסטנדרטים גבוהים, יש לעשות זאת בצורה נכונה. צריך לבחור, למשל, מערכת מובילה של אוסמוזה הפוכה או מערכות שונות של ריכוך מים. בנוסף, יש לבצע בדיקות תקופתיות. למים, וכל זאת כדי לשמור על האיכות שלהם וכך גם על רמת העסק שלכם.

זה נכון בין אם יש לכם מפעל מזון ובין אם יש לכם כל עסק אחר. זה נשמע לכם מוכר? אין לכם מושג מאיפה להתחיל? אתם צודקים, שכן זה תחום מקצועי לכל דבר ועניין. לכן, אם גם אתם מתעניינים בשילוב של חומרי אנטיסקלנט או ברכישת מערכת לשיפור איכות המים, עליכם לפנות אל הטובים ביותר בענף הזה.

חברת C.L.S SERVICES – הבית שלכם לשיפור המים בעסק

שמעתם מקולגות שמנהלים עסקי מזון שונים על אנטיסקלנט? רוצים לקנות מערכת של אוסמוזה הפוכה? דרושה לכם מערכת תעשייתית של ריכוך מים? הגעתם בדיוק למקום הנכון! חברת C.L.S SERVICES הינה הכתובת הכי טובה שתוכלו לחשוב עליה בכל מה שקשור לשיפור איכות המים שלכם.

החברה מעניקה שירות מקיף שכולל גם שירותי מעבדה, כך שהחברה גם תבצע עבורכם את כל הבדיקות הנדרשות. בנוסף, החברה חושבת על טוב הלקוח ועל הצרכים שלו. לכן לכל לקוח ניתן יהיה להתאים פתרונות אחרים לשיפור איכות המים, והכול בהתאם לצרכי הלקוח והעסק שלו.

העבודה בחברה היא כמובן בהתאם לתקנים בינלאומיים מחמירים, כך שגם במובן הזה כאן תוכלו להיות בטוחים שיש מי שדואג לכם. יש לכם שאלות? מעוניינים לקבוע פגישה? התקשרו עוד היום למספר: 052-3004050.

החברה מעניקה פתרונות סינון למגוון רחב של מכשירים, כמו למשל מכונות שתיה, קולרים, מכונות קרח ועוד אינספור מכשירים אחרים. צרו קשר עוד היום ותוכלו גם אתם לשפר בצורה משמעותית ביותר לא רק את איכות המים בעסק, אלא גם את עלויות התפעול שלכם בעתיד.

אנטיסקלנט

מקימים עסק חדש או משפצים את הקיים?

היעזרו בשרותי מעבדה וייעוץ מקצועי של חברת C.L.S services
חייגו: 052-3004050
או מלאו פרטים ונחזור אליכם לקביעת פגישת ייעוץ להתאמת מערכות הסינון לעסק שלכם.

חשיבות המים המטופלים לעסק שלך

המים משפיעים על טעמו של הקפה, על הטעם והשקיפות של קוביות הקרח. תנורי קומבי הפועלים במלוא הקיטור. כאשר אתה מייצר את המזון, איכות המים שבה אתה משתמש היא המפתח לחווית הלקוח הנכונה. שימוש במוצרי סינון איכותיים עשויים לחסוך זמן וכסף כתוצאה מתקלות של אבנית וקורוזיה בטווח הארוך. הפחתת זיהומים אבנית וקורוזיה במכונות שלך בראיה לטווח ארוך יביא ליעילות רבה יותר ביכולות התפעול עם ירידה משמעותית בשעות שירות של טכנאי ולחיסכון גדול בהוצאות התפעול.