מכונות קרח – המשך

תקנים:

  • FDA CFR-21 and/or NSF Standard 42 compliant
  • Certification to NSF Standard 53 for cyst reduction and reduction of 99.99 percent of water-borne bacteria* when using 3M Water Filtration Products nylon-membrane cartridge

3M™ Water Filtration Products High Flow Series

מוצרי הסינון מים מסדרת High Flow 3M™‎ יתנו מענה לצורכי הסינון של מפעל שלם של שירותי מזון או לתת מענה ליישומים ספציפיים.

מערכת High Flow עם טכנולוגיית Integrated Membrane Pre-Activated Carbon Technology ("IMPACT") מספקת מים באיכות של מי נהרות, בקצב זרימה של עד 18.9 ליטר לדקה ונותנת תפוקה שוות ערך של שלוש ו/או ארבע מסנני פחמן שבהם השתמשנו בעבר. 

המסנן אף נותן פתרון לסינון מקדים של חול וחלודה, כלור ומינרלים נוספים. בין אם אפליקציית שירותי המזון שלך היא משקאות קרים, מכונות קרח, קפה, תה, אספרסו או כל שילוב אחר, מערכת אחת של 3M Water Filtration Products High Flow Series ו/או חיבור של כמה מערכות להגדלת הספיקות עד ל-1000 קוב כולל פתרון משולב למים חמים וקרים, הינה מערכת שתדאג להפחתת ציסטות וחיידקים, ביופילם, הוצאת חול, כלור, הפחתת טעם וריח וטיפול באבנית.
הפחתת משקעים וחלקיקים קשים השוחקים את חלקי מכונות המזון ומאריכים את אורך החיים של משאבות, שסתומים, טבעות ואטמים.

SERVICESS המפיצה בישראל את חברת 3MTM שהינה מהחברות המובילות בתחום סינון המים ומוצריה ידועים ומוכרים בתחום של מי שתייה, בריאות ותעשיית המזון, המפעילה מתקני ייצור ומשרדי מכירות ברחבי העולם תעזור ללקוח בעזרת הידע המקצועי הייחודי בתחום המים המטופלים לעולם המסעדנות, הקייטרינג והמטבח התעשייתי ובעזרת המעבדה המקצועית שלה להפחית את עלויות התפעול בצורה משמעותית.

3MTM שפיתחה טכנולוגיית פחמן פעיל ("IMPACT") בתפוקה גבוה, 3M™ High Flow Water Filtration Products של מוצרי מזון מסחריים המציעה פתרונות פשוטים, יעילים ייחודיים וקלים להתקנה העונים על נפח, צלילות המים ציפיות תחזוקה של בעלי מסעדות, רשתות, מפעילי מזון מהיר וחנויות נוחות, סופרמרקטים, קפיטריות ומוסדות, עבור משקאות קרים, חמים ומשקאות מיוחדים, קרח, או כל שילוב של יישומים. 

מוצרי 3M לסינון מים נותנת פתרון כולל להפחתת ציסטות וחיידקים ומסננים שנבנו במיוחד עבור מים עכורים יותר. מוצרי סינון המים של 3M יכולים לעזור לך להוריד את עלויות ההון והתפעול של שירותי המזון שלך.

הרכב הפילטר

  1. בית סנן עשוי מפוליפרופילן.
  2. ממברנה העשויה מקרום עם קפלים להגנה מפני ציסטות וחיידקים ויכולות מעולות לטיפול במשקעים של חול וחלודה עם ירידת מינימלית בלחץ המים. הסינון הינו של  0.2 ו/או 0.5 מיקרון.
  3. טכנולוגיית בלוק פחמן בעלת כושר ספיחה פי 4 של טעם והריח של הכלור והמינרלים שבמים בהשוואה למתחרה. כולל גם חומר מעכב חיידקים לשיפור ההיגיינה.
  4. ממברנת קפלים משופרת בעלת כושר ספיחה פי 6 משטח הפנים של המתחרה (ראה תרשים שטח הפנים בהסבר לטכנולוגיה). הסינון הינו של 0.2 ו/או 0.5 מיקרון.
  5. סינון מקדים של 5 מיקרון של חול וחלודה.

דוגמאות להשפעות על התהליך הקורסיבי

ריכוך מים

דוגמא למערכת של מספר מסוג 3M HIGH FLOW SERIES
פילטרים שמתאימים הן לטיפול במשקאות קרים והם במשקאות חמים