מערכות אוסמוזה תעשייתיות

כאשר עסק זקוק למים נקיים ממינרלים, מערכות האוסמוזה ההפוכה המסחריות שלנו בשילוב כIח האדם המקצועי, הידע המקצועי הייחודי של קבוצת C.L.S Services והמעבדה לבדיקות הכימיות העומדים לרשות הלקוחות הן הבחירה הנבונה לאיכות ולהפחתת עלויות תפעול. אנו מספקים מגוון רחב של מערכות RO מסחריות ממיטב החברות המובילות בעולם בתחום, ללא שימוש בכימיקלים למגוון תעשיות ואפליקציות:

  • ייצור מזון ומשקאות
  • מטבחים תעשייתיים – בתי מלון, חברות קייטרינג, מסעדות, רשתות מזון, בתי מאפה, מאפיות
  • מרכזי טיפול במים – דודים, מי הזנה לדודי קיטור
  • חברות לייצור אנרגיה, חשמל ופנלים סולאריים
  • חברות אלקטרוניקה
  • מתקני בריאות
  • מפעלי קוסמטיקה וייצור תרופות

מערכות ה-RO המשווקות על ידינו, הינן מערכות  בעלות צריכת אנרגיה נמוכה המתקדמות ביותר בעולם, במינימום מקום ובחלקם תלויות על הקיר כמו המערכות של 3M מערכות מתקדמות של Kinetico ומערכות קומפקטיות ואטומות שנכנסים לארונות מטבח ייחודיות למדיחי כלים, מותאמות פר לקוח המסוגלות לייצר מים טהורים במהירות, בפשטות וביעילות. מעסקים בקנה מידה קטן ועד לעסקים בקנה מידה גדול. מערכות הטיפול במים שברשותנו מציעות מים טהורים כולל טיפול בבקטריות וציסטות לפי הצורך ובכל מצב.

המגוון העצום שלנו של פתרונות אוסמוזה הפוכה וממברנות כדי לטהר את המים יכול לעבוד בכל גודל של ארגון במקצועיות ובשירות הייחודית ל:

  • המערכות של3M  שהינן מערכות אוסמוזה שפותחו במיוחד למסעדות, בתי קפה בספיקות של 70-170 ליטר/שעה, היכולת לטפל בציוד הנמצא בעסק – מכונת קפה, תנורי קומבי עם 10 תאים, ריטארדר ומכונת קרח.   
  • המערכות של קינטיקו שיודעות לטפל מ- 100 ליטר/שעה ועד ל- 5000 ליטר/שעה ויותר, החסכוניות במקום ובאנרגיה.
  • מערכות אוסמוזה קומפקטיות המכילות מיכל לחץ לאגירת מי אוסמוזה מוגנות מים , בספיקות שונות המותאמות למדיחי כלים, ללא שימוש בכימיקלים. ניתנות להתקנה גם בארונות מטבח במטבחונים.

מערכות אוסמוזה &
פילטרציה ננו

מערכות האוסמוזה ההפוכה והננופילטרציה שלנו מורידות את כמות התאנין, החנקות, הסולפטים, כלורידים והצבעים המלאכותיים במים. הם מייצרים מים העומדים בתקן של איכות מזון לשימוש במסעדות.

מערכות אוסמוזה בעלות
אנרגיה נמוכה

מערכות אוסמוזה הפוכה באנרגיה נמוכה צורכות מעט אנרגיה ומשתמשות בלחץ נמוך כדי לייצר מים טהורים ביותר.

שילוב של מערכת אוסמוזה עם מנורת UV

השילוב של אור אולטרה סגול ואוסמוזה הפוכה מוביל (UV) לחיטוי מהיר וטיהור המים.

כעת נבדוק העם העסק שלך זקוק למערכת אוסמוזה הפוכה מסחרית?

כדי שנוכל להבין את ההרכב הכימי של מי הרשת בעסק שלך, אנו נבצע אנליזה מלאה(ראה בדיקות מים) של מי הרשת כולל TDS, כמו גם את רמות ה-pH. לאחר שנקבל תמונה מלאה של המינרלים במים העלולים לגרום לאבנית וקורוזיה , נבדוק מרכיב נוסף בעסק של הצרכנים הניזונים ממים מטופלים. נבקש ממתכנן המטבחים את תוכנית העמדה בעסק חדש, כולל את צריכות המים היומיות של כל צרכן. בעסק קיים, נבצע מיפוי של כל הצרכנים כולל צריכות יומיות של כל צרכן ובהתאם לצריכה היומית הכוללת (ספיקה יומית) ניתן את המערכת המתאימה לכל עסק ועסק, כאשר מדיחי הכלים יוזנו ממרככים ושאר הצרכנים ממערכת אוסמוזה.

אנו אף נבחן כל צרכן בהתאם לאיכות המים שיצרן הציוד המליץ.

בעל עסק צור קשר עוד היום בכדי שהמומחים שלנו יוכלו להציע את מערכת האוסמוזה המתאימה ביותר לצרכי העסק שלך.

איזה פילטר יתאים לעסק שלך?