מרככי מים

מרככי מים

מערכות מים מרוככים תעשייתיים של Kinetico למדיחי כלים

מערכות ריכוך המים של חברת KINETICO ארה"ב, עם פטנט ייחודי בעולם המאפשר זרימת מים מטופלים רכים ברצף וללא הפסקה. המתקן מורכב משני מכלים ממולאים רזין שרף קטיוני חזק (מתוצרת ROHM & HASS), מיכל אחד מספק מים רכים והשני בהפסקה ריענון והמתנה.

המערכת אינה צורכת חשמל, או כל מקור אנרגיה אחר, הידראולית ועובדת אך ורק באמצעות לחץ המים והאנרגיה הקינטית שלהם. אמינה מדויקת וחסכונית בצריכת מלח ובמים לשטיפת השרף מבטיחה יעילות מקסימאלית בתפעולה ובאחזקתה.
המערכת מורכבת מחומרים פלסטיים ופלדות אל חלד, עמידה בפני קורוזיה ואינה דורשת מעקב אחר בקר קנטי אוטומטי.
יעילה אמינה וביצועית לשנים רבות באפס תקלות.

מנגנון הפעולה של מערכת ריכוך המים "KINETICO”

המערכת מורכבות מ- 2 עמודות המכילות שרף קטיוני חזק. המערכת מתוכננת במבנה 2 X 100% כך שכל עמודה מספקת את הצריכה הדרושה.

בזמן שעמודה אחת נמצאת בפעולה, נמצאת העמודה השנייה במצב Stand-by. כשעמודה אחת מגיעה למצב רוויה היא עוברת לשלב רענון ובמקביל עוברת העמודה השנייה למצב עבודה. בצורה זו המערכת מבטיחה המשך עבודה רציפה (24/7).

למערכות בקרה קינטית אוטומטית (במנגנון הידראולי הרשום כפטנט של KINETICO) השולטת על אספקת מים לצרכנים, רענון, שטיפה והחלפה בין העמודות על פי כמות המים. יתרון חשוב : אין צורך בחיבור המערכת לחשמל.

תהליך הרענון הינו בשיטת "Counter current" בו מתבצע הרענון מתחתית המרכך כלפי מעלה בצורה המבטיחה רענון יותר אחיד תוך חסכון בזמן רענון ובכמות המלח הנצרך (כיו"ב גם בכמות המלח המוזרם לניקוז).

תהליך הרענון מתבצע תוך שימוש במים רכים על מנת ליעל את התהליך. מערכת הריכוך מסופקת עם מיכל תמלחת ייעודי תוצרת חברת קינטיקו.

איזה פילטר יתאים לעסק שלך?